Google+ Followers

poniedziałek, 4 stycznia 2016

Vipera- recenzja

        
          Na spotkaniu blegerek &vlogerek 28 grudnia 2015 miała miejsce prezentacja firmy +Vipera Cosmetics Sklep 
http://www.viperasklep.pl/?gclid=Cj0KEQiAzai0BRCs2Yydo8yptuIBEiQAN3_lFpz4-r8dykfTLsoCBWl0jCxipzMKa7BdxfRX0MdOKIYaAlav8P8HAQ
          Podczas spotkania Pani delegatka zaprezentowała zarówno kosmetyki kolorowe, lakiery do paznokci, jak i serję kosmetyków pielęgnacyjnych do cery trądzikowej.
  Moje zainteresowanie wzbudziły kosmetyki do pielęgnacji cery trądzikowej i mieszanej: Płyn oczyszczający cerę, Matujący make-up primer oraz bio-serum na noc. Myślę, że w najbliższym czasie dokonam zakupu i zdam relację jak sprawdził się na mojej cerze :)

Na zakończenie spotkania, każda blogerka otrzymała paczuszkę kosmetyków do testowania :)
W jej skład wchodził korektor pod oczy, pomadka oraz rozświetlacz.Pomadka 101 MATT - matowe wykończenie, długo utrzymuje się na ustach.
Rozświetlacz Strobing glow 05- ma ciepły odcień i daje piękne wykończenie makijażu.

Korektor pod oczy o numerze 01- odcień jaśniejszy-rozświetlający, odcień ciemniejszy- korygujący. Po kilku zastosowaniach muszę przyznać, że korektor jest bardzo dobry.  Ma lekką konsystencję, dobrze sie rozprowadza, nie gromadzi sie w zmarszczkach (jeśli oczywiście nie przesadzimy z iląścią nakładanego produktu). Ma mocną pigmentację i nie zważa się na twarzy po całym dniu.

1 komentarz:

  1. Zazdroszczę rozświetlacza, mi się trafił lakier. ;P Super post. :*

    OdpowiedzUsuń